close

Sport

Shortii
Sport

FFM: HIDHET SHORTI PËR KUPËN E MAQEDONISË

Ndeshjet e Kupës do të zhvillohen më 22 gusht Në hapësirat e Federatës së futbollit të Maqedonisë u bë tërheqja e shortit në garat më masovike të futbollit në vend Kupa e Maqedonisë ku ishin paraqitur gjithësejt 30 ekipe Shorti deshti deshti që fituesi i Kupës për këtë vit ekipi Shkëndijës të
më shumë
ffm
Sport

FFM: KUSH DO TË JETË PASARDHËSI I GJORGJIOSKIT

Deri më tani kandidat janë Haxhiristevki dhe Kostov Kuvendi i jashtëzakonshëm zgjedhor në Federatën e Futbollit të Maqedonisë për zgjedhjen e kryetarit të ri do të mbahet më datë 1 shtator 2018. Ndërsa vendi dhe koha e mbajtjes së Kuvendit të jashtëzakonshëm të Kuvendit të Përgjithshëm të Federatës së
më shumë
1 2 3 4 390
Page 2 of 390