close

Jun 6, 2018

tdy_cynthia_putin_161215.nbcnews-ux-1080-600-350×197-905×395
Bota

PUTIN: BE TË HEQË SANKSIONET

Mediat austriake e cilësojnë si një shfaqje dobësie dhe njëkohësisht forcë, vizitën e fundit të presidentit rus Putin, në Vjenë. Lideri i Kremlinit i bëri apel Bashkimit Europian, që të heqë sanksionet, pasi do të
read more
1 2
Page 1 of 2