close

Lajme nga Vendi

Emisione

Lajme nga rajoni

Lajme nga Bota

Lajme nga Ekonomia

Lajme nga sporti

Sport

FUTBOLL: MAQEDONIA I FILLOI PËRGATITJET

20180315160112
Kundër Finlandës dhe Azerbejxhanit luhet më 23 dhe 27 mars Reprezentacioni i Maqedonisë i ka filluar përgatitjet për dy ndeshjet miqësore kundër Finlandës dhe Azerbejxhanit që do të zhvillohen në Antalia të Turqisë. Seleksionuesi Igor Angelovski, tani më
read more

Lajme nga kultura

Lifestyle